logobox.cz otevřená databáze log firem

14106log on-line
104063273zobrazení celkem
15systému napojeno

Portál logobox.cz je otevřená databáze log firem v ČR a SK. Můžete jednoduše přidat logo své firmy a zpřístupnit jeho náhled. Logo se začne zobrazovat na portálu logobox.cz, a také ve všech aplikacích a službách partnerů, kteří tuto službu využívají.

Pokud jste výrobce software a chcete loga z databáze logobox.cz zobrazovat ve své aplikaci či webové službě, zjistěte, jak postupovat pro získávání náhledů log. Napojením svého systému můžete zobrazit logo každé firmy, která databázi logobox.cz využívá.

Tato služba je zdarma.

“Jeden obrázek má hodnotu tisíce slov.”

čínské přísloví
reklama
crmportal.cz

Co Vám radí profesionálové při tvorbě či úpravě loga?

Tvorba log / logotypů nebo kompletní corporate identity společností se v dnešní době nesmí podcenit a i sebemenší detaily rozhodují o úspěchu či neúspěchu. Logo / logotyp je „otevřená kniha“, každý zákazník nebo klient společnosti si v ní může číst, vnímá pocity, postoje a vše přenáší na sebe. Pojďme si proto společně projít několik základních pravidel pro tvorbu loga. Logo by mělo být především
  • zapamatovatelné
  • trefné
  • jednoduché
  • moderní / profesionální
Tyto čtyři body musí každé logo splňovat. Avšak jakýkoliv návrh ovlivňuje ještě jeden bod, a to subjektivní vnímání klienta, které ne vždy správně posouvá návrh směrem kupředu. Nicméně to už je umění každého z grafiků přesvědčit klienta o vhodnosti toho správného návrhu, který splňuje výše uvedené body.
Každý návrh musí být vypracován v mnoha variantách, aby bylo možno z čeho vycházet a klient měl "právo výběru". Množství variant či podvariant vychází ze složitosti zadání a nápadů grafika. Níže můžete nalézt variantní řešení logotypu společnosti Finance pro rodinu, zabývající se finančním poradenstvím. Každý z Vás si zkuste vybrat to "svoje logo", a věřte, že každému z nás se bude líbit jiná varianta.
Tvorba loga podle logood.cz
Zdeněk Konvalina
www.logood.cz

Kontakt:

Eduard Zeman
Compekon s.r.o.
602517730
logobox facebook logobox youtube logobox twitter logobox topclanky logobox linkuj logobox jagg logobox vybralisme logobox topodkazy logobox delicious logobox digg
reklama
creditcheck.cz/