logobox.cz otevřená databáze log firem

14106log on-line
104072418zobrazení celkem
15systému napojeno

Portál logobox.cz je otevřená databáze log firem v ČR a SK. Můžete jednoduše přidat logo své firmy a zpřístupnit jeho náhled. Logo se začne zobrazovat na portálu logobox.cz, a také ve všech aplikacích a službách partnerů, kteří tuto službu využívají.

Pokud jste výrobce software a chcete loga z databáze logobox.cz zobrazovat ve své aplikaci či webové službě, zjistěte, jak postupovat pro získávání náhledů log. Napojením svého systému můžete zobrazit logo každé firmy, která databázi logobox.cz využívá.

Tato služba je zdarma.

“Jeden obrázek má hodnotu tisíce slov.”

čínské přísloví
reklama
crmportal.cz

Nahrání loga do systému logobox.cz

Pro náhled loga online použijte jeden z následujících formátů - png, jpg, gif. Png je výchozí formát, ve kterém jsou náhledy log uchovávány, a do kterého jsou loga automaticky konvertována. Proto pokud chcete mít logo v náhledu bez jakéhokoli drobného zkreslení, nahrajte jej v png.

Loga je možné nahrát ve třech velikostech: 200x200px, 100x100px, 32x32px. Stačí ale nahrát logo v základním rozlišení 200x200px a ostatní rozměry se vygenerují automaticky.

Ke každému náhledu loga je možné nahrát i logo samotné - tedy vektorové zpracování jako podklady pro agentury (práce s logem) ai či cdr a také návod pro správné použití loga (logomanuál) ve formátu pdf.

Jste firma a ještě nevíte, proč nahrát náhled svého loga?

Nahrání loga společnosti.
jméno: *
e-mail *
IČ společnosti *
název společnosti *
stát *
web
autor loga
web autora
branding.cz
logo k online náhledu *
Můžete přiložit až 3 soubory dle popisu výše (200x200px, 100x10px a 50x50px, logo v křivkách ve formátech ai či cdr a také logomanuál ve formátu pdf).
ANO souhlasím s podmínkami
ANO mám právní vztah k logu
Podívejte se na video, jak logo správně nahrát.

Kontakt:

Eduard Zeman
Compekon s.r.o.
602517730
logobox facebook logobox youtube logobox twitter logobox topclanky logobox linkuj logobox jagg logobox vybralisme logobox topodkazy logobox delicious logobox digg
reklama
creditcheck.cz/